Plakaty filmowe

MISIEK W NOWYM JORKU I PLANETA SINGLI
05 lutego 2016

W tym tygodniu w naszym kinie dwa filmy PREMIEROWE. Misiek w Nowym Jorku i Planeta Singli.

MISIEK W NOWYM JORKU - Źle się dzieje na biegunie! Chciwy przedsiębiorca planuje wybudować tam sieć centrów handlowych i osiedli mieszkaniowych. Już teraz na północy pojawiają się tłumy turystów, śmiecąc i zakłócając spokój zwierzakom. Poczciwy niedźwiedź polarny, zwany przez wszystkich Miśkiem, dostaje arcytrudne zadanie. Ma wyruszyć do Nowego Jorku – siedziby biznesmena – i zniechęcić ludzi do zasiedlania Arktyki. W niebezpiecznej misji towarzyszy mu trójka kompletnie nieobliczalnych lemingów. Spotkanie zwierzaków z północy z mieszkańcami wielkiego miasta zaowocuje serią nieporozumień, które rozbawią wszystkich do białości!

PLANETA SINGLI - Ania jest uroczą, romantyczną, ale niezbyt pewną siebie nauczycielką, poszukującą idealnego mężczyzny na internetowych portalach randkowych. Przypadkiem, w walentynkowy wieczór, spotyka showmana Tomka, który prowadzi najpopularniejszy i najbardziej kontrowersyjny program telewizyjny w kraju. Zachwycony niepoprawnym romantyzmem Ani, proponuje jej, żeby została bohaterką jego show - ona będzie umawiać się na randki przez internet, a on w swoim programie pokaże prawdziwą twarz facetów flirtujących w sieci i wyśmieje naiwność kobiet szukających tam ideału. Szalone randkowe przygody Ani szybko stają się wielkim przebojem. Jednak pewnego dnia Ania nieoczekiwanie spotyka… idealnego faceta - Antoniego. Naciskany przez bezwzględną szefową stacji Tomek musi ratować oglądalność programu. A może i własne uczucie do Ani?

 


Kino CENTRUM 

tanio/blisko/rodzinnie

MOJE CÓRKI KROWY oraz ALVIN I WIEWIÓRKI: WIELKA WYPRAWA
29 stycznia 2016

 

Od 29 stycznia kontynuujemy przodowe kina familijne pt. ALVIN I WIEWIÓRKI: WIELKA WYPRAWA

oraz zapraszamy Państwa na seanse nagrodzonego na Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni w 2015 roku film Kingi Dębskiej MOJE CÓRKI KROWY.

 

Poniżej fragment recenzji filmu z portalu filmweb.pl autorstwa Jakuba Majmurka 

"Wielokrotnie opowiadaną już historię udaje się jej [ Kindze Dębskiej - reżyser] przedstawić w sposób świeży, z wielką kulturą filmową i humorem. Nie ma w jej filmie sentymentalizmu, moralnego szantażu, oczywistości. Są za to: subtelny psychologiczny rysunek postaci, dyskretny humor, mądre niedopowiedzenia, dobrze napisane dialogi. Narrację niosą już same świetnie skonstruowane postacie. Mają one życie wewnętrzne, targają nimi sprzeczne emocje, mówią wiarygodnym językiem, mają problemy, ale i zdolne są do pięknego postępowania – nie zawsze jest to w polskimi kinie norma. W dodatku odtwarzają ich koncertowo grający aktorzy: od świetnej jak zawsze Agaty Kuleszy, do obsadzonego wbrew emploi Jacka Stronga Marcina Dorocińskiego w roli safandułowatego, wiecznie bezrobotnego męża-trutnia na utrzymaniu żony."

 

Kino CENTRUM 

tanio/blisko/rodzinnie

Film muzyczny i film drogi w Kinie CENTRUM
22 stycznia 2016

 

Alvin, Simon i Theodore powracają w szaleńczym i przezabawnym filmie ALVIN I WIEWIÓRKI: WIELKA WYPRAWA. 
Premierowe seanse w Kinie CENTRUM od 22 stycznia, codziennie o godzinie 16:00 i 18:00.

Dla tych, którzy jeszcze nie widzieli, najlepszego polskiego filmu muzycznego ostatnich lat (a może w ogóle) zaproszenie na seans wspaniałego filmu z Maciejem Sthurem w roli muzycznej!
fragment recenzji Jakuba Majmurka z portalu filmweb.pl
"Po obejrzeniu "Dyrygenta" Wajdy Ingmar Bergman napisał w swoim dzienniku, że dzięki temu filmowi zrozumiał, że nie ma muzyki – i w ogóle sztuki – bez przyjaźni i miłości. O tym samym w swoim filmie próbuje mówić Majewski: o sile muzyki, przyjaźni i piękna w obliczu dręczących nas sił historii. Sztuki nie traktuje tu przy tym z romantyczną emfazą, nie chodzi mu o uniesienia poetów przeklętych, ale o wspólnotę, jaka zawiązuje się między trzema przyjaciółmi, którzy wbrew wszystkiemu, nawet gdy nie mają już gdzie i dla kogo grać, zbierają się po pracy i organizują sobie jam session."

EXCENTRYCY, CZYLI PO SŁONECZNEJ STRONIE ULICY!
Seanse codziennie o 20:00.

Kino CENTRUM
tanio/blisko/rodzinnie

FISTASZKI 2D/3D oraz EXCENTRYCY [PREMIERA]
15 stycznia 2016

Od 15 stycznia mamy dla Państwa dwie propozycje kinowe.

Premierowe seanse filmu z Maciejem Stuhrem, Sonią Bohosiewicz, Natalią Rybicką oraz Anną Dymną! EXCENTRYCY, CZYLI PO SŁONECZNEJ STRONIE ULICY.
"Excentrycy" to niezwykła historia jazzmana (Maciej Stuhr), który u schyłku lat 50-tych XX wieku powraca z Anglii do Polski. Wraz z grupą ekscentrycznych muzyków zakłada swingowy big-band. Gwiazdą zespołu zostaje Modesta (Natalia Rybicka), wspólnie odnoszą wielki sukces. Muzyk szybko traci głowę dla uwodzicielskiej i tajemniczej femme fatale. Wkrótce zaczyna ich łączyć gorący romans.

FISTASZKI - WERSJA KINOWA
Któż nie zna krótkich stripów komiksowych z Fistaszkami, albo serialu telewizyjnego. Za pomocą współczesnej animacji, bohaterowie komiksu Charlesa M. Schulza znów oczarują widzów.
Mistrzowskie portrety typów ludzkich, iskrzące relacje bohaterów, rozkosznie ponuracki nastrój, to wszystko znajdziecie w filmie FISTASZKI.
Film nie tylko dla dzieci ... a może, nie tylko dla dorosłych?

Kino CENTRUM
tanio/blisko/rodzinnie

KINO DLA KAŻDEGO - propozycje seansów od 8 stycznia 2016
08 stycznia 2016

 

Od dziś, 8 stycznia, mamy dla Państwa trzy propozycje. Każda z nich inna i każda warta uwagi.

BELLA I SEBASTIAN 2
  - to kontynuacja pięknej opowieści o czystej przyjaźni klasycznego duetu - chłopiec i pies. Sebastian razem z Bellą wyrusza na poszukiwania zaginionej awionetki.
Wspaniałe ujęcia alpejskich gór, perfekcyjne kompozycje zdjęć a także mądrzy bohaterowie oraz trzymającą w napięciu akcję – to wszystko znajdziecie w tej europejskiej produkcji.


Za oknem plucha, a jak nie, to pada deszcz? Zapraszamy do Kina CENTRUM na przygodę.
POINT BREAK - NA FALI 3D - czyli przygoda dla ludzi lubujących się w dobrych filmach akcji.

Ekipa filmu rozpoczęła zdjęcia do filmu w czerwcu 2014 roku w Berlinie, a zakończyła kilka miesięcy później, w listopadzie - we Włoszech. Akcja filmu rozgrywa się więc dosłownie na całym świecie – w jedenastu krajach na czterech kontynentach – i pozwala widzowi zasmakować różnego rodzaju sportów ekstremalnych – motocross, skydiving, wingsuit, snowboarding, wspinaczka wysokogórska i oczywiście surfowanie na wielkich falach.
Zdjęcia powstawały m.in. w Austrii, na Tahiti, w Meksyku oraz w Wenezueli.
Reżyser chciał uchwycić na ekranie właśnie takie poczucie globalnej przygody. To była bardziej ekstremalna ekspedycja niż produkcja filmowa, mówi reżyser. Ekipa starała się osiągnąć konkretny cel, w którym wszystkie kadry zawierają mniejszą lub większą ilość zieleni, a zdjęcia posiadają duży kontrast. Twórcy korzystali m.in. z naturalnego światła, gdy tylko było to możliwe. Nie chcieliśmy zbytnio manipulować rzeczywistością, którą zastawaliśmy w różnych miejscach globu, dodaje reżyser.
Aktorzy i twórcy zgodnie przyznają, że na planie bywały również bardzo trudne dni. Bywaliśmy zmęczeni i zziębnięci, ale zawsze patrzyliśmy się na siebie i kiwaliśmy głowami w niemym porozumieniu - to przygoda naszego życia!

SŁABA PŁEĆ?
Film z Olgą Bołądź powstał na kanwie głośnej książki autorstwa Katarzyny Grygi pt. "Suka".
W filmie zobaczyć możemy Piotra Adamczyka, Marcina Korcza a także rewelacyjnego Piotra Głowackiego.

UWAGA
Od 8 stycznia następuje zmiana cen biletów.
bilety 2D: 16 zł normalny i 14 zł ulgowy
bilety 3D: 19 zł normalny i 16 zł ulgowy

 

Kino CENTRUM
tanio/blisko/rodzinnie
GWIEZDNE WOJNY: PRZEBUDZENIE MOCY - PREMIERA
17 grudnia 2015

 


Zło i nienawiść znów podnoszą głowę w sercu galaktyki. Sithowie wracają a wraz z nimi śmierć i zniszczenie.

Rycerze Jedi znów muszą wyjść z cienie, by walczyć o wolność i sprawiedliwość.


Zapraszamy Widzów na spektakularny powrót gwiezdnej sagi i ich bohaterów.

Han Solo, księżniczka Leia Organa, Chewbacka oraz Luke Skywalker.

Do tej ekipy dochodzą nowi bohaterowie i nowi wrogowie.


GWIEZDNE WOJNY: PRZEBUDZENIE MOCY.

SUPERPREMIERA
3D dubbing
18.12. o 00:01

2D dubbing:
19-23.12. o 13:30
27-30.12. o 13:30
2-7.01.2016 o 13:30

3D dubbing:
18.12. o 16:30
19-23.12. o 10:30 oraz 16:30
27-30.12. o 10:30 oraz 16:30
1.01.2016 o 16:00
2-7.01.2016 o 10:30 oraz 16:30

2D napisy:
18-23.12. o 19:30
27-30.12 o 19:30
1.01.2016 o 19:00
2-7.01.2016 o 19:30


Niech Moc będzie z Wami!


 

PREMIERA W KINIE CENTRUM - LISTY DO M 2
13 listopada 2015

Zapraszamy Państwa na premierowe seanse filmu LISTY DO M 2.

Ciepła i pozytywna komedia okołoromantyczna znowu na ekranach kin.

Podwójne seanse codziennie od 13-25 listopada o 17:30 i 20:00.

Od 21 listopada do 3 grudnia seanse o godzinie 20:00.

 

Zapraszamy

Premierowe KINO CENTRUM

tanio/blisko/rodzinnie

KINO CENTRUM ŻONGLUJE!
06 listopada 2015

Od 7 listopada zapraszamy Państwa na dwie żonglujące kliszami kinowymi pozycje filmowe.

Pierwsza to komedia animowana pt. HOTEL TRANSYLWANIA 2.

Animowana przygoda, żonglująca klasycznymi postaciami znanymi z horrorów różnej maści. Pojawia się m.in. Dracula, Wilkołak, Niewidzialny Człowiek oraz Mumia. Za reżyserię odpowiada Genndry Tartakovsky, znany z poprzedniej części filmu oraz niesamowitej animacji Samurai Jack!

Drugą propozycją jest, przyjęty owacjami na Festiwalu Filmowym w Wenecji, film w reżyserii Jerzego Skolimowskiego, 11 MINUT. Międzynarodowa produkcja z plejadą gwiazd, m.in. Richard Dormer, Paulina Chapko, Wojciech Mecwaldowski, Andrzej Chyra, Dawid Ogrodnik, Agata Buzek, Piotr Głowacki oraz Jan Nowicki.

 

Kino CENTRUM

tanio/blisko/rodzinnie

 

UWAGA: brak seansów w dniu 10 listopada.

KRWAWY WIECZÓR 2015
19 października 2015
Centrum Kultury i Spotkań Europejskich zaprasza na KRWAWY WIECZÓR 2015.
Mamy dla Państwa w ofercie dwa trzymające w napięciu filmy.


Widowiskowy hit ekranu z Vin'em Diesel'em w roli głównej - ŁOWCA CZAROWNIC.

Drugi tytuł który zaprezentujemy to kameralny i wyjątkowy horror z 2015 r. - SZUBIENICA.

Bilety w cenie 18 zł ulgowy i 21 zł bilet cały.

Zachęcamy do rezerwacji telefonicznej 885 85 65 65885 85 65 65 lub 94 311 90 9094 311 90 90 oraz osobistej w Biurze CKiSE przy ul. 1 Maja 15 lub w Kasie Kina CENTRUM.

przeczytaj więcej
Kino CENTRUM zaprasza od 16 października na dwie projekcje!
16 października 2015

Od 16 do 22 października zapraszamy Państwa na dwa filmy.

Polską produkcję, w reżyserii Filipa Bajona,w gwiazdorskiej obsadzie - PANIE DULSKIE. W rolach głównych Krystyna Janda, Katarzyna Figura oraz Maja Ostaszewska.

Drugi film, to wielki powrót reżysera Blade Runnera, Ridley'a Scotta, ekranizacja rewelacyjnej książki Andy Wier'a pt. MARSJANIN.
Krótko. Pierwsza marsjańska misja musi ewakuować się z Czerwonej Planety. Niestety, nieświadomi swojego błędu, pozostawiają żywego członka drużyny na powierzchni.
W roli pechowca, Matt Damon.
Złośliwi mówią, że gdyby Matt Damon utknął na innej planecie, z pewnością Ben Affleck znalazłby sposób na jego ratunek.
Tutaj z ratunkiem ruszają m.in. Jessica Chastain,
Jeff Daniels, Michael Peña oraz piękna i zaradna Kate Mara, znana m.in. z serialu House Of Cards.

Zapraszamy!
Kino CENTRUM
tanio/blisko/rodzinnie

DWIE POLSKIE PRODUKCJE
09 października 2015

 

Od 8 października zapraszamy Państwa do Kina CENTRUM na dwie odmienne polskie produkcje.

PILECKI - fabularyzowany, niskobudżetowy dokument o rotmistrzu Pileckim.

KRÓL ŻYCIA - wysokobudżetowa polska komedia z Robertem Więckiewiczem w roli gółwnej.

 

Dwie odmienne produkcje a obie ważne. PILECKI opowie historię przez lata przemilczaną. Pozwoli na refleksję nad historią Polski i Polaków. Z kolei KRÓL ŻYCIA słodko-kwaśna refleksja nad współczesnością. Film zaprosi, z pewnością, widza do przeanalizowania i być może zmiany swojego trybu życia.

Uwaga!

Zmiana cen biletów przy seansach filmu KRÓL ŻYCIA. Bilety w cenie 16 zł i 14 zł.

 

Zapraszamy.

Kino CENTRUM

tanio/blisko/rodzinnie

PREMIERA W KINIE CENTRUM
02 października 2015

Od 2 do 6 października zapraszamy Państwa na seanse aż trzech filmów w Kinie CENTRUM.

Premiera polskiej produkcji pt. CHEMIA, która powstał na kanwie doświadczeń Magdy Prokopowicz, założycielki Fundacji Rak'n'Roll. Więcej na temat fundacji można się dowiedzieć na stronie www.raknroll.pl.

 

Drugi polski film skierowany jest do nieco młodszej widowni, jest to ekranizacja ksiażki Edmunda Niziurskiego pt. KLUB WŁÓCZYKIJÓW. Sama książka jest luźną kontynuacją innej książki tego samego autora, NIEWIARYGODNE PRZYGODY MARKA PIEGUSA. Zapraszamy do lektury albo do kina. W rolach głównych zobaczymy m.in. Tomasza Karolaka i Wojciecha Mecwaldowskiego.

Świetne kino nowej przygody dla całej rodziny!

 

Jeżeli już o przygodach, to również Państwa uwadze nie może ujść ekranizacja feralnej wyprawy na najwyższy szczyt górski świata - CZOMULUNGMĘ (kłania się lekcja geografi - chodzi o Mt. Everest). Zapraszamy na nieśpieszny ale trzymający w napięciu thriller akcji oparty na jednej z najtragiczniejszych w historii wypraw na Mount Everest z maja 1996 r. Na ekranie hollywoodzka obsada, m.in. Jake Gyllenhaal, Josh Brolin, Sam Worthington, Keira Knightley, Emily Watson.

bezpłatne WiFi w Kinie CENTRUM
26 sierpnia 2015

 

Czekasz na piątą osobę do Kina?
Czekasz na popcorn?
Czy może czekasz na sali na rozpoczęcie seansu?

Zaserfuj w sieci z bezpłatnym WiFi w Kinie CENTRUM!

Kino CENTRUM
tanio/blisko/netowo

mały festiwal INTEGRACJA "TY I JA"
25 sierpnia 2015

Zapraszamy Państwa na trzy dni seansów nietuzinkowego kina, przybliżającego problemy życia osób dotkniętych niepełnosprawnościami różnego rodzaju. Te niepełnosprawności niezawsze dotykają ich samych. Filmy opowiadają także o życiu w rodzinach niepełnosprawnych.

Mały Festiwal INTEGRACJA "TY I JA" jest częścią 12. Europejskiego Festiwalu Filmowego INTEGRACJA "TY I JA" odbywajacego się w Koszalinie w dniach 8-12 września 2015 r.

Początek seansów o godzinie 19:30.

Wstęp na seanse jest bezpłatny.

przeczytaj więcej
PREMIERA KINOWA DLA NAJMŁODSZYCH ORAZ "WIECZNIE MŁODY" TOMEK C. W KINIE CENTRUM
21 sierpnia 2015

 

Od dziś, tj. 21 sierpnia zapraszamy do klimatyzowanego Kina CENTRUM na seanse dwóch filmów.

Pierwszy to propozycja dla najmłodszych kinomanów. Premiera pełnometrażowej przygody sympatycznego niedźwiadka koala, znanego z ekranu telewizyjnego - BYSTRY BILL.
Zdradzimy tylko, że Bill wyruszy na poszukiwania swojego, dawno zaginionego taty.
A Ty, młody widzu, wyrusz razem z Billem na wielką australijską przygodę.

Dla starszych widzów, mamy propozycję której nie może przegapić żaden fan kina AKCJI! (piszemy wielkimi literami, bo ten film na to zasługuje).

Mimo upływu lat Tom Cruise (nawiasem mówiąc, to już 19 lat od kiedy Brian DePalma, zatrudnił Tomka do roli niezłomnego Ethana Hunta!) nadal w świetnej formie! I znów będzie ratował świat, jak to zwykle bywa, oczywiście przed zakusami niecnej organizacji, Syndykatowi, który chce zniszczyć ład i porządek i za nic ma dobre maniery!

Gwiazdor, Tom Criuse i reżyser Christopher McQuarrie dostarczają widowni ekranową rozróbę na najwyższym poziomie. A my ją wyświetlimy!

MISSION: IMPOSIBLE - ROUGE NATION
seanse codziennie o 19:30!

Zapraszamy!
Kino CENTRUM
tanio/blisko/rodzinnie

DRESZCZOWY WIECZÓR W KINIE CENTRUM - DAR
20 sierpnia 2015

Centrum Kultury i Spotkań Europejskich zaprasza na DRESZCZOWY WIECZÓR W KINIE CENTRUM.Specjalnie dla widzów o stalowych nerwach zagramy rewelacyjny DAR w reżyserii Joela Edgertona.

na seans zapraszamy 28 sierpnia o godzinie 22:00.
Bilety w cenie 15 zł normalny i 12 zł ulgowy.

Rezerwacje telefoniczne 885 85 65 65, 94 311 90 90, lub osobiście w Kasie Kina CENTRUM oraz Biurze CKiSE (ul. 1 Maja 15).

Oto co o filmie napisał recenzent portalu filmweb.pl, pan Marcin Pietrzyk.

Wbrew powszechnemu powiedzeniu niektóre kłamstwa mają długie nogi. Komu wydaje się jednak, że dzięki temu uniknie konsekwencji, boleśnie się rozczaruje. Jak bowiem pokazuje "Dar", co było, wcale nie minęło.

O tym, że Joel Edgerton chce być również reżyserem, w Polsce zapewne mało kto wiedział. Aktor miał bowiem dotąd na swoim koncie zaledwie kilka krótkometrażówek. Dlatego też "Dar" będzie dla widzów sporym zaskoczeniem. Nie jest to bowiem w żadnym razie dzieło żółtodzioba. Film zaskakuje niejednoznacznością fabularną i skomplikowaną strukturą, która zamknięta została w zwodniczo prostej formie. "Dar" w doskonały sposób łączy ze sobą różne gatunkowe stylistyki. Zaczyna się jak thriller o psychopacie, który dybie na Bogu ducha winną szczęśliwą rodzinę. Jednocześnie Edgerton buduje historię w stylu skandynawskich dramatów obyczajowych o ludziach, którzy odkrywają swoje prawdziwe "ja", pogrążając się w depresji i desperacji. W przeciwieństwie jednak do innych twórców, którzy przechodziliby z jednej formy w drugą, Australijczyk wszystkie je prowadzi równolegle. Dlatego też jego "Dar" przypomina ilustracje, które w zależności od tego, pod jakim kątem się na nie spojrzy, pokazują różne obrazki.
(...)

przeczytaj więcej
PREMIERA! MAŁY KSIĄŻĘ na ekranach kin!
31 lipca 2015

WSZYSCY DOROŚLI BYLI KIEDYŚ DZIEĆMI

 

Kożuchowska, Więckiewicz, Adamczyk, Cieślak, Musiał, Press, Pawlicki, Nowicki, Ferency, Seweryn! Ilość sław w polskiej wersji językowej „Małego Księcia” przyprawia o zawrót głowy i zwiastuje jeden z najbardziej spektakularnych projektów w historii krajowego dubbingu.

Ekranizacja ukochanej książki kolejnych pokoleń wejdzie na ekrany 7 sierpnia, by zachwycać rewelacyjną oprawą wizualną, za którą stoją twórcy „Kung Fu Pandy”, „WALL-E”, „Odlotu”, „Iniemamocnych”, „Shreka”, „Zaplątanych” i „Epoki Lodowcowej”; ścieżką dźwiękową giganta Hollywood – laureata Oscara i dwóch Złotych Globów Hansa Zimmera oraz chwytającymi za serce piosenkami Lily Allen.


Serdecznie zapraszamy Państwa do Kina CENTRUM na premierowe pokazy filmu MAŁY KSIĄŻĘ w wersji tradycyjnej i trójwymiarowej!


MAGIC MIKE XXL?! Przecież TO SIĘ W GŁOWIE NIE MIEŚCI!
28 lipca 2015

 

Dwie znakomite komedie!

W GŁOWIE SIĘ NIE MIEŚCI zabierze nas do wnętrza naszych głów i odpowie na pytanie: Co nam w głowie siedzi? Odpowiedzi udzielą Odraza, Strach, Gniew, Smutek oraz Radość. Piękna, nowatorska i wzruszająca komedia pełna zwrotów akcji i nietuzinkowego humoru.

 

MAGIC MIKE XXL zabierze nas do wnętrza klubów w których .... no właśnie! Kontynuacja MAGIC MIKE z 2012 roku z główną rolą Channing Tatum'a. Znakomita komedia dla ... może nie całej rodziny, ale na pewno dla jej części ;) Zapraszamy!

 

Kino CENTRUM

tanio/blisko/rodzinnie

MINIONKI O TWARZY ANIOŁA ?!
10 lipca 2015

Już od dziś na ekranie Kina CENTRUM gościć będą dwa filmy!

 

Małe, żółte i rozrabiają... MINIONKI powracają tryumfalnie na ekrany kin! Tym razem poznamy hisotrię pochodzenia tajemniczych Minionków i ich przygód przed poznaniem arcyłotra Gru.

Czy są potomkami Dżyngis Chana?

Czy pochodzą od małp?

Czy to tylko banany na krótkich nóżkach?

Zapraszamy do Kina CENTRUM na seasne 2D i 3D po odpowiedź.

 

Drugi film to próba odpowiedzi na pytanie dlaczego zbrodnie popełniane przez zwykłych ludzi tak bardzo absorbują opinię publiczną, podczas gdy ich ofiary spychane są w zbiorową niepamięć?

TWARZ ANIOŁA można oglądać do 15 lipca codziennie o godzinie 20:00.

 

Kino CENTRUM

tanio/blisko/rodzinnie

 

JURASSIC WORLD - ŚWIATOWA PREMIERA W KINIE CENTRUM
12 czerwca 2015

Zapraszamy na przygodę!

Od dziś na ekranach kin na całym świecie, ponownie królować będą przedpotopowe gady ... i jeden całkiem nowy.
Fantastyczne widowisko JURASSIC WORLD ma premierę również w Kinie CENTRUM.

Nowe postacie, nowe dinozaury i te same emocje co przy PARKU JURAJSKIM w 1993 roku, ale zwielokrotnione przez rewelacyjne zdjęcia i efekty specjalne.

Rok 2015. Od wydarzeń ukazanych w "Parku jurajskim" mija 22 lata. Wyspa Isla Nublar wyposażona jest w pełni działający park rozrywki, w którym żyją przywrócone za pomocą klonowania dinozaury. Pewnego dnia prowadzący eksperymenty naukowcy tworzą zupełnie nowego dinozaura, który posiada cechy dwóch gadów: welociraptora i tyranozaura. Wszystko idzie zgodnie z planem do czasu, gdy stwór wymyka się z parku ...

Film w wersji 2D i 3D!

Tylko dla widzów o mocnych nerwach, oraz dla ludzi którzy są ciekawi ile grozy wytrzymają na sali kinowej.

Głównym bohaterem (poza zbiorowym - DINOZAURY!) jest Owen Grady grany przez rewelacyjnego komika Chris'a Pratt'a.
Chris Pratt jest obecnie pretendentem do głównej roli w nowych przygodach Indiany Jones'a.
Taki to twardziel!

seanse 3D:
12.06.-14.06. o 15:00 i 20:15
15-16.06. o 16:30
17.06 brak seansu
18.06. o16:30 3D
19.06. o 9:00
20-21.06. o 17:45
22-24.06 o 16:30
25.06. o 11:30

seanse 2D
12.06.-14.06. o 17:45
15-16.06. o 19:15
17.06. brak seansu
18.06. o 19:15
19.06. o 11:45
20-21.06. o 15:00
22-24.06. o 19:15
25.06. o 9:00

bilety 2D: 15 zł i 12 zł
bilety 3D: 18 zł i 15 zł

Rezerwacje telefoniczne na godzinę przed pierwszym seansem lub w godzinach pracy biura CKiSE:

885 85 65 65 lub 94 311 90 90

Kino CENTRUM zaprasza!
tanio/blisko/rodzinnie

SEANS BAJKI za 2 zł dla dzieci!!!
30 maja 2015

UWAGA!

W związku z odwołaniem ze względu na złą pogodę zaplanowanej na dziś (30 maja) imprezy "DZIEŃ DZIECKA W PARKU ORŁA BIAŁEGO" mamy niespodziankę dla dzieci.

Zapraszamy na godzinę 15:30 na seans bajki "SEKRETY MORZA" - wstęp dla dzieci do 16 lat tylko za 2 (dwa) złote. Dorośli płacą normalnie.

Zapraszamy.

KINO DLA KAŻDEGO
28 maja 2015

Kino Centrum w Białogardzie zaprasza w dniach 29 maja - 2 czerwca na film: 

"SEKRETY MORZA" – seanse z dubbingiem;

"MADMAX NA DRODZE GNIEWU" – w wersji 2D z napisami oraz w wersji 3D z napisami

W repertuarze gramy także premierowo znakomity film SAN ANDREAS. Wersja 2D z napisami, oraz wersja 3D z napisami.

Więcej na www.kultura.bialogard.info
Informacja telefoniczna i rezerwacje: 885 85 65 65

"KINO CENTRUM" W BIAŁOGARDZIE - TANIO, BLISKO, RODZINNIE
"KINO CENTRUM" PROWADZONE JEST PRZEZ CENTRUM KULTURY I SPOTKAŃ EUROPEJSKICH
"KINO CENTRUM" należy do Sieci Polskich Kin Cyfrowych

 

UWAGA ! ZA BILETY DO KINA MOŻNA PŁACIĆ JUŻ KARTĄ PŁATNICZĄ.

KINOWY MAJ
07 maja 2015

Kino CENTRUM zaprasza na nowości filmowe. Od 8 do 14 maja o godz. 19:15 zapraszamy na film SYSTEM.  Film ten zmierza na polskie ekrany w chwalebnej aurze dzieła zakazanego przez Kreml. Tamtejszym oficjelom nie spodobały się zwłaszcza ponure barwy, w jakich twórcy odmalowali w filmie epokę stalinowskiego terroru. Po takiej rekomendacji jednego możecie być pewni – inspirowany historią wampira z Rostowa dreszczowiec Daniela Espinosy to sugestywna, przyprawiająca o ciarki wyprawa w głąb jądra ciemności.  Jest początek lat 50. Słońce narodów wciąż świeci morderczym blaskiem. Funkcjonariusz urzędu bezpieczeństwa Leo Demidow (Tom Hardy) z zaangażowaniem tropi  wrogów sowieckiego imperium. W przeciwieństwie do kolegów po fachu bohater woli jednak używać siły argumentów aniżeli argumentu siły. Jego ekscentryczne – patrząc na czas i miejsce akcji – metody śledcze przynoszą, o dziwo, rezultaty, a co za tym idzie – przychylność przełożonych. Przywiązanie Demidowa do ideałów mateczki Rosji wkrótce zostanie wystawione na próbę. Najpierw góra – w myśl zasady, że "w raju nie ma zbrodni" – zablokuje dochodzenie w sprawie makabrycznej śmierci kilkuletniego chłopca. Potem rozkaże prostodusznemu Leo, by poświęcił małżeństwo na ołtarzu czerwonej rewolucji. Stąd już tylko krok, by dotychczasowy beneficjent systemu przeobraził się w jego wroga. 

reżyseria:Daniel Espinosa
scenariusz:Richard Price
gatunek:Dramat,Thriller
produkcja:Czechy, USA, Wielka Brytania, Rumunia

premiera: 24 kwietnia 2015 (Polska) 15 kwietnia 2015 (świat)
czas trwania: 2 godziny, 17 minut 

 

 

Od 15 do 20 maja zapraszamy najmłodszych widzów na film pt. UPS! Arka odpłynęła w wersji 2D z dubbingiem oraz w wersji 3D z dubbingiem.  

Nadciąga potop i wkrótce całą Ziemię zaleje woda. Jedynym ratunkiem dla zwierząt jest miejsce na Arce Noego, której kapitanem został wyniosły Król Lew. Niestety, paru nieboraków nie znalazło się na liście upoważniającej do wejścia na pokład i teraz mają… przechlapane. Uroczy stwór o imieniu Fini, przedstawiciel tajemniczego gatunku pluszczaków, wspierany przez trójkę innych pechowców bez biletu wstępu na Arkę, zmaga się z nadciągającą powodzią oraz stadem gryfów-głodomorów, które… mają smaka na pluszczaka.

Ponadto od 15 do 21 maja dla nieco starszych gramy SAGĘ WIKINGÓW Wygnani z ojczyzny Wikingowie, pod wodzą nieustraszonego Asbjörna (Tom Hopper), wyruszają do Brytanii, by zrabowanym z klasztorów złotem wykupić swą wolność i powrót do kraju. Gdy ich podróż przerywa sztorm, który zatapia statek i wyrzuca rozbitków na szkockim wybrzeżu, jedyną szansą na przetrwanie za linią wroga staje się wyprawa do rządzonej przez Wikingów osady Danelaw.


KINO CENTRUM - TANIO/BLISKO/RODZINNIE. Zapraszamy.

SZYBCY I WŚCIEKLI 7
14 kwietnia 2015

SZYBCY I WŚCIEKLI 7 W KINIE CENTRUM W BIAŁOGARDZIE !!! Seanse odbywać się będą codziennie w dniach 1-7 maja o godz. 19:15.

Tej prędkości, tej wściekłości nigdy dość! Dominic Toretto, Brian O'Conner, Letty Ortiz i inni szybcy i wściekli wracają na ekrany kin. Za każdym razem twórcy filmu starają się przebić efekty poprzedniej części, tak będzie i tym razem - zwłaszcza że motywem przewodnim filmu będzie zemsta. Tyle, że ta nie będzie słodka, a wyrafinowana, brutalna i skuteczna - Deckard Shaw planuje pomścić śmierć brata – Owena. W filmie po raz ostatni zobaczymyPaula Walkera.

reżyseria: James Wan

scenariusz: Chris Morgan

gatunek:Akcja

produkcja:Japonia, USA

premiera: 10 kwietnia 2015 (Polska) 16 marca 2015 (świat)

Czas trwania filmu: 2 godz, 20 min.

Bilety w cenie: 15zł normalny; 12zł ulgowy. 
Informacja telefoniczna i rezerwacje: 94 311 90 90 lub 885 85 65 65.

"KINO CENTRUM" należy do Sieci Polskich Kin Cyfrowych.

 

DLA MŁODYCH WIDZÓW
14 kwietnia 2015
Kino CENTRUM zaprasza młodych widzów na bajkę pt. DOM.  Kosmita ukrywa się na Ziemi i zaprzyjaźnia z nastolatką. Razem muszą uchronić planetę przed inwazją obcych.
SEANSE:

24 kwietnia - godz. 15:00 wersja 2D, godz. 17:15 wersja 3D

25 kwietnia - godz. 15:00 wersja 2D, godz. 17:15 wersja 3D

26 kwietnia - godz. 15:00 wersja 2D, godz. 17:15 wersja 3D

27 kwietnia - godz. 17:15 wersja 3D

28 kwietnia - godz. 17:15 wersja 3D

 

Bilety w cenie: 15zł normalny; 12zł ulgowy. 

Informacja telefoniczna i rezerwacje: 94 311 90 90 lub 885 85 65 65.

"KINO CENTRUM" należy do Sieci Polskich Kin Cyfrowych.

STILL ALICE
14 kwietnia 2015

Kino CENTRUM zaprasza na OSCAROWY film pt. MOTYL STILL ALICE.  Życie dr Alice Howland (Julianne Moore), wykładowczyni Uniwersytetu Columbii, jest spokojne, ustabilizowane i szczęśliwe. Wraz z mężem (Alec Baldwin) ma troje dorosłych i dorastających dzieci – Annę (Kate Bosworth), Toma (Hunter Parrish) i najmłodszą – Lydię, w której postać wciela się Kristen Stewart. I kiedy wydaje się, że nic nie zmąci rodzinnego szczęścia, mająca drobne problemy z pamięcią Alice otrzymuje druzgocącą diagnozę – choruje na rzadką odmianę dziedzicznegoAlezheimera. Dramat paraliżuje życie rodziny, Anna jest matką bliźniąt, a każde z dzieci Alice jest zagrożone chorobą.

Czas trwania filmu: 99 min.

 

 

 

SEANSE:

24 kwietnia - godz. 19:30
25 kwietnia - godz. 19:30
26 kwietnia - godz. 19:30
27 kwietnia - godz. 19:30
28 kwietnia - godz. 19:30
29 kwietnia - godz. 20:00
29 kwietnia - godz. 19:30 

 

Bilety w cenie: 15zł normalny; 12zł ulgowy. 

Informacja telefoniczna i rezerwacje: 94 311 90 90 lub 885 85 65 65.

"KINO CENTRUM" należy do Sieci Polskich Kin Cyfrowych

COŚ DLA KAŻDEGO
09 kwietnia 2015

Kino CENTRUM zaprasza na filmy w ramach dla każdego coś dobrego. Od 10 do 15 kwietnia zapraszamy widzów na film ZBUNTOWANA. Film mówi o nastoletniej Beatrice Prior w imię miłości porzuciła uporządkowany świat i teraz, naznaczona piętnem Niezgodnej, musi zmagać się z konsekwencjami swojej decyzji. Bilety w cenie 15zł normalny oraz 12zł ulgowy.

Kolejna propozycja to film SEKS, MIŁOŚĆ I TERAPIA. Film można obejrzeć w dniach od 10 do 12 kwietnia o godz. 19:30. Bilety w cenie 15zł normalny oraz 12zł ulgowy.

Dla młodych widzów polecamy film KOPCIUSZEK, wersja z dubbingiem. Film adresowany jest do całej rodziny, inspirowany klasyczną baśnią o tym samym tytule. W najnowszej produkcji Disneya, w reżyserii nominowanego do Oscara Kennetha Branagha ("Thor", "Hamlet"), zobaczymy jedne z najbardziej intrygujących aktorek współczesnego kina: Cate Blanchett w roli złej macochy i Helenę Bonham Carter jako dobrą wróżkę. W filmie poznajemy historię Elli, której życie diametralnie zmienia się po niespodziewanej śmierci ojca. Wystawiona na łaskę i niełaskę bezwzględnej macochy i jej dwóch córek, dziewczyna staje się służącą, złośliwie nazywaną Kopciuszkiem… Film gramy od 17 do 22 kwietnia. Bilety w cenie 15zł normalny oraz 12zł ulgowy.

W repertuarze mamy także film GUNMAN: ODKUPIENIE. Film można obejrzeć od 17 do 22 kwietnia. 

KINO CENTRUM - TANIO/BLISKO/RODZINNIE. Zapraszamy.

NOWOŚCI W KINIE CENTRUM
25 marca 2015

Kino CENTRUM zaprasza na seanse filmowe. W najbliższym czasie zaprezentujemy znakomity film SNAJPER.
Godziny senansów podane są tutaj.  "Jako wysłany do Iraku członek elitarnej jednostki Navy SEALs Chris Kyle (Bradley Cooper) ma tylko jedną misję - chronić swoich towarzyszy broni. Swoją precyzją ratuje niezliczoną ilość żołnierzy na polu bitwy. W miarę jak opowieści o jego czynach rozpowszechniają się, zyskuje sobie miano "legendy". Reputacja Kyle'a rośnie także za liniami wroga. Powstańcy uznają snajpera za ważny cel i wyznaczają nagrodę za jego głowę. Największym wyzwaniem w życiu Chrisa jest jednak pozostanie mężem i ojcem dla rodziny, od której dzieli go pół świata. Pomimo niebezpieczeństw i rozłąki z bliskimi, Chris odbywa cztery zmiany w Iraku. Jednak po powrocie do żony Tayi (Sienna Miller) i dzieci zdaje sobie sprawę, że nie pozostawi wojny za sobą".
 

Na uwagę zasługuje również film BÓG NIE UMARŁseanse odbędą się 1 kwietnia o 16:00 i 19:00 oraz 2 kwietnia o 16:00 i 20:15, gorąco polecamy film, który daje filozoficzną odpowiedź na istnienie Boga.
 

30 i 31 marca o godz. 20:00 w Kinie CENTRUM wyświetlimy także film ZIARNO PRAWDY -  W Sandomierzu zostaje popełniona straszliwa zbrodnia. Ciało zamordowanej kobiety, powszechnie lubianej działaczki społecznej, zostaje podrzucone nagie w miejscu publicznym. Sposób w jaki pozbawiono ją życia przywodzi na myśl mord rytualny. Lokalni stróże prawa pod wodzą niedawnego gwiazdora stołecznej prokuratury, Teodora Szackiego, będą musieli nie tylko rozwiązać zagadkę kryminalną, ale także stawić czoło rozhisteryzowanej opinii publicznej.

 

Dla młodych widzów przygotwaliśmy specjalną ofertę w wersji 2D i 3D. Film FRU!  to bajka o ptaszku, który nigdy wcześniej nie wychylił dzioba poza rodzinne gniazdo, zostaje przez pomyłkę przewodnikiem stada i ma poprowadzić grupę skrzydlaków do ciepłych krajów. Problem w tym, że nieborak nie ma zielonego pojęcia, gdzie leży Afryka. Jednak za sprawą nowych pierzastych przyjaciół i sympatycznej biedronki, która ma trochę nierówno pod kropkami, mały bohater pokaże wszystkim, gdzie ptaki zimują! 

SEANSE W WERSJI 2D,  SEANSE W WERSJI 3D

DISCO POLO I ASTERIKS OBELIKS
11 marca 2015

Kino Centrum w Białogardzie zaprasza na filmy: 

od 13 do 19 marca

"DISCO POLO" - Dawid Ogrodnik ("Chce się żyć", "Jesteś bogiem") i Piotr Głowacki ("Dziewczyna z szafy") grają muzyków, którzy – napędzani młodzieńczą fantazją i marzeniami o sławie – zakładają zespół discopolowy. Joanna Kulig ("Sponsoring") występuje w roli eterycznej wokalistki. Świetna rola Tomasza Kota. Piosenki w zdecydowanej większości będą śpiewane przez aktorów.

"ASTERIKS I OBELIKS: Osiedle Bogów" - seanse 2D i 3D z polskim dubbingiem. Rok 50-ty przed naszą erą: cała Galia jest okupowana przez Rzymian... Cała? Nie! Jedna osada, zamieszkana przez niepokornych Galów nadal stawia opór najeźdźcy. Zirytowany tym Juliusz Cezar, postanawia zmienić taktykę: skoro jego armia nie jest w stanie podbić siłą galijskich barbarzyńców, to może uwiedzie ich rzymska cywilizacja. Władca każe wybudować obok osady Galów wspaniałą wioskę, przeznaczoną dla rzymskich właścicieli. To "Osiedle Bogów". Czy nasi galijscy przyjaciele oprą się pokusie zarobku i rzymskiego komfortu?

Więcej na www.kultura.bialogard.info/kino

Informacja telefoniczna i rezerwacje: 885 85 65 65

"KINO CENTRUM" należy do Sieci Polskich Kin Cyfrowych

 

8. GRAND OFF
09 marca 2015

Kino CENTRUM zaprasza w dniach 7-9 kwietnia 2015r., na 8. GRAND OFF - najlepsze niezależne krótkie filmy świata. Początek projekcji filmów codziennie o godz. 19:30. WSTĘP WOLNY, ilość miejsc ograniczona.

 

 

 

 

przeczytaj więcej
PIĘĆDZIESIĄT TWARZY GREYA
16 lutego 2015

Kino CENTRUM zaprasza na film Pięćdziesiąt Twarzy Greya - to ekranizacja kultowej angielskiej erotycznej powieści autorki E.L. James (prawdziwe nazwisko Erika Mitchell). Akcja rozgrywa się głównie w Seattle. Film opisuje relacje i stosunki seksualne między absolwentką uniwersytetu Anastasią Steele a młodym biznesmenem Christianem Greyem, w tym stosunki sadomasochistyczne

DATY I GODZINY SEANSÓW W KINIE CENTRUM ZNAJDZIESZ TUTAJ.

Bilety w cenie: 15zł normalny; 12zł ulgowy. FILM OD 18 ROKU ŻYCIA.

 

Czas trwania 124 min
Gatunek dramatromanserotyczny
Reżyseria

Sam Taylor-Johnson

 

 

przeczytaj więcej
FILM O CZESŁAWIE NIEMENIE
06 listopada 2014

Kino Centrum w Białogardzie zaprasza na specjalne seanse filmu o Czesławie Niemenie.

22 i 23 listopada o godzinie 17:00 zaprezentujemy film „Sen o Warszawie” w reżyserii Krzysztofa Magowskiego."

To pierwszy duży film biograficzny o Czesławie Niemenie, piosenkarzu, kompozytorze i multiinstrumentaliście, ikonie polskiej muzyki rozrywkowej. Okazją do jego realizacji stała się 10. rocznica śmierci charyzmatycznego artysty, zmarłego w styczniu 2004 roku. W filmie wykorzystano wiele nieznanych dotąd materiałów archiwalnych, które rzucają nowe światło na życie Niemena.

Już teraz w biurze Centrum Kultury można rezerwować bilety na dwa ekskluzywne seanse (tel. 94 311 90 90 lub 885 85 65 65). Bilety kosztują 15 zł (normalny) i 12 zł (ulgowy).

 

przeczytaj więcej
MAŁY FESTIWAL "TY I JA" - PROJEKCJE FILMÓW
25 sierpnia 2014

Już po raz trzeci Centrum Kultury i Spotkań Europejskich zaprasza widzów z Białogardu i okolic na projekcje specjalne filmów będących częścią Europejskiego Festiwalu Filmowego INTEGRACJA TY I JA (organizowanego po raz 11 w Koszalinie w dniach 3-6 września br.)

 

8, 9 i 10 września na ekranie Kina CENTRUM w Białogardzie będzie można obejrzeć 6 filmów krótkometrażowych (dokumentów i filmów fabularnych).

8 września, godz. 20:00
CIEŃ BŁĘKITU – 11 min. – Hiszpania/Francja - fabularny
ZAKAZAĆ BOMB – 24 min. – Laos – dokumentalny

9 września, godz. 20:00
LUCY
 – 10 min. – USA – fabularny
MIKA – 28 min. – POLSKA – fabularny

10 września, godz. 20:00

ŻYCIE STYLEM DOWOLNYM – 11 min. – POLSKA- dokument
PORTRET Z PAMIĘCI – 24 min. – POLSKA - fabularny

Wstęp na projekcje jest bezpłatny – ilość miejsc ograniczona.

Zobacz wnętrza Centrum Kultury
03 lipca 2014

Zobacz wnętrza Centrum Kultury i Spotkań Europejskich w Białogardzie.

Sala kinowo-widowiskowa, sala kameralna itd.

Jesteśmy już dostępni w aplikacji GoogleMaps, w Twoim komputerze lub telefonie komórkowym.

ZOBACZ WNĘTRZA CENTRUM KULTURY

 

Warto wybrać się do kina
02 lipca 2014
Kino Centrum w Białogardzie zaprasza w dniach 4 - 10 lipca na filmy:


"JAK WYTRESOWAĆ SMOKA 2" - znakomita animacja. Seanse 3D oraz tradycyjne.
 
" NIMFOMANKA cz. 2" - kontrowersyjny film Larsa von Triera. Dla widzów dorosłych.


Informacja telefoniczna i rezerwacje: 885 85 65 65

"KINO CENTRUM" W BIAŁOGARDZIE - TANIO, BLISKO, RODZINNIE
"KINO CENTRUM" PROWADZONE JEST PRZEZ CENTRUM KULTURY I SPOTKAŃ EUROPEJSKICH
"KINO CENTRUM" należy do Sieci Polskich Kin Cyfrowych
7. festiwal filmów niezależnych Grand OFF - także w Białogardzie
23 stycznia 2014

Centrum Kultury i Spotkań Europejskich w Białogardzie zaprasza do Kina CENTRUM w dniach od 7 do 9 lutego 2014 r. na replikę festiwalu filmowego

Grand OFF.
Seanse o godzinie 17:00

"Grand OFF" to jedna z najważniejszych inicjatyw promujących kino niezależne w Polsce oraz jedna z najbardziej znanych tego typu imprez na świecie.
Celem festiwalu jest zaprezentowanie najlepszych niezależnych produkcji krótko i pełnometrażowych oraz nagrodzenie ich twórców.

Realizację tego celu zapewnia skrupulatny proces nominacji zgłoszonych dzieł (w tym roku nadesłano 1300 filmów z 82 krajów). Filmy nominuje i n
agradza Kapituła złożona z 74 reprezentantów środowisk filmowych w 28 krajach. Polskim członkami Kapituły są między innymi: Allan Starski, Roman Gutek, Magdalena Łazarkiewicz, Andrzej Kołodyński i Robert Gonera.

Podczas dni festiwalowych zobaczyć będzie można 52 filmy z następujących krajów: Wietnam, Polska, Hiszpania, Australia, Niemcy, Rosja, Ukraina, Stany Zjednoczone, Peru, Francja, Szwecja, Chorwacja, Szwajcaria, Belgia, Węgry, Indie, Iran, Holandia, Kanada, Wielka Brytania.

W Białogardzie będziemy mogli zobaczyć nagrodzone obrazy filmowe.
Lista filmów wkrótce.

Szczegółowe informacje na temat samego festiwalu można znaleźć na stronie
www.grandoff.eu.

Każdego dnia repliki festiwalu przewidujemy dwugodzinne projekcje filmowe.
Wstęp bezpłatny - ilość miejsc ograniczona pojemnością sali kinowej.
Projekcje dla dojrzałego widza.
REGULAMIN KINA "CENTRUM" W BIAŁOGARDZIE
05 stycznia 2014

Regulamin Kina CENTRUM

 

w Centrum Kultury i Spotkań Europejskich w Białogardzie

 

tel. 94 311 90 90, 885 85 65 65

 

e-mail: kino@bialogard.info

 

 

 

REGULAMIN

 

Regulamin określa zasady korzystania z Kina CENTRUM w Centrum Kultury i Spotkań Europejskich w Białogardzie.
Jego celem jest zapewnienie sprawnej obsługi widzów oraz umożliwienie bezkonfliktowego i przyjemnego przebywania w naszym obiekcie.

przeczytaj więcej
5. ROCZNICA KINA CENTRUM W BIAŁOGARDZIE
02 października 2013

Z okazji 5-lecia działalności kina Centrum w Białogardzie, Centrum Kultury i Spotkań Europejskich zaprasza w październiku na bezpłatne seanse odnowionych cyfrowo filmów Krzysztofa Kieślowskiego.

 W czwartki, 10, 17 oraz 24 października o godzinie 19:30 prezentowane będą filmy:

 AMATOR (10 października)

 PRZYPADEK (17 października)

 KRÓTKI FILM O ZABIJANIU (24 października)

 Bezpłatne wejściówki można odebrać przed seansem w kasie Kina Centrum.

Zapraszamy do wspólnego świętowania jubileuszu białogardzkiego Kina Centrum.

 "KINO CENTRUM" W BIAŁOGARDZIE - TANIO, BLISKO, RODZINNIE
"KINO CENTRUM" PROWADZONE JEST PRZEZ CENTRUM KULTURY I SPOTKAŃ EUROPEJSKICH
"KINO CENTRUM" należy do Sieci Polskich Kin Cyfrowych

 

5 lat kina Centrum w Białogardzie

Kino CENTRUM prowadzone przez Centrum Kultury i Spotkań Europejskich w Białogardzie rozpoczęło swoją działalność w 2008 roku. Pierwsze seanse odbyły się 2 października z filmem BABYLON AD z Vin'em Diesel'em w roli głównej.

Dotychczas zagraliśmy około 260 pełnometrażowych filmów. Odwiedziło nas około 60 tys. widzów, a w samym 2013 roku w ciągu 8 miesięcy odwiedziło nas blisko 14,5 tysiąca kinomanów, czyli 120% rocznej normy lat poprzednich! Największą popularnością cieszyły się filmy polskie, m.in. KOCHAJ I TAŃCZ oraz OCH KAROL 2.

W końcówce roku 2012 dzięki dofinansowaniu z budżetu Miasta Białogard i Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej wprowadziliśmy białogardzkie kino w nową erę. Zakupiony został nowoczesny system projekcji cyfrowej 2K z
przystawką trójwymiarową, zestawy okularów, sprzęt konserwujący okulary oraz bramki antykradzieżowe. Wdrożyliśmy również nowoczesny system sprzedaży i rezerwacji biletów na seanse filmowe i inne wydarzenia organizowane przez Centrum Kultury i Spotkań Europejskich.


W kinie CENTRUM odbyło się kilka wydarzeń około filmowych, m.in. w 2009 roku zorganizowano Białogardzkie Spotkania Filmowe. W 2011 roku gościł u nas projekt Polska Światłoczuła Doroty Kędzierzawskiej. Dwa razy odbył się Wędrujący Festiwal Młodego Widza ALE KINO podczas którego, młodzi uczestnicy brali udział w warsztatach animacji oraz przyznawali Złotego i Brązowego Koziołka dla, ich zdaniem, najlepszego filmu dziecięcego oraz młodzieżowego. Zarówno w zeszłym, jak i w tym roku odbył się Mały Festiwal Filmowy INTEGRACJA TY I JA prezentujący problematykę i świat osób niepełnosprawnych, zarówno w fabule jak i w dokumencie.  W 2012 roku odbyły się projekcje filmów rosyjskich w ramach repliki 9. Festiwalu Filmowego SPUTNIK NAD POLSKĄ. Na stałe w kalendarz imprez jesiennych wpisał  się Krwawy Wieczór, jako późnowieczorna projekcja filmowa, w specjalnej aranżacji, ciesząca się każdego roku dużą popularnością wśród młodzieży i nie tylko.

 

Pięć lat działalności kina to także zdobywanie doświadczeń, ciągłe podnoszenie poziomu obsługi widzów. Warto pamiętać, że białogardzkie kino, to nie tylko sprzęt, kopie filmowe, seanse. To przede wszystkim ludzie, widzowie i pracownicy kina, którym serdecznie dziękuję za pierwsze 5 lat rozwoju i współpracy.

 

Paweł Wiśniewski

dyrektor

Centrum Kultury i Spotkań Europejskich

 

październik 2013 r.

MAŁY FESTIWAL TY I JA 2013 w Białogardzie
27 sierpnia 2013

Centrum Kultury i Spotkań Europejskich w Białogardzie zaprasza na MAŁY FESTIWAL TY I JA 2013, będący częścią 10. EUROPEJSKIEGO FESTIWALU FILMOWEGO INTEGRACJA TY I JA w Koszalinie.

Projekcje filmów festiwalowych w Białogardzie odbędą się w dniach 3-5 września. Seanse na godzinę 19.

Wstęp wolny - ilość miejsc ograniczona.

Sala Kina Centrum

w Centrum Kultury i Spotkań Europejskich w Białogardzie

 

przeczytaj więcej
CYFROWE KINO 3D W BIAŁOGARDZIE
20 grudnia 2012

CYFROWE KINO 3D W BIAŁOGARDZIE

już od 11 stycznia 2013 roku

Zapraszamy do KINA CENTRUM

w Centrum Kultury i Spotkań Europejskich w Białogardzie

W związku z prowadzonymi pracami inwestycyjnymi i modernizacyjnymi do dnia 10 stycznia kino będzie nieczynne.

Zapraszamy od 11 stycznia!

NALEŻYMY DO SIECI KIN STUDYJNYCH I LOKALNYCH
27 kwietnia 2012

Z radością informujemy, że kino Centrum w Białogardzie przyjęte zostało do grona Sieci Kin Studyjnych i Lokalnych.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SPUTNIK NAD ... BIAŁOGARDEM. Festiwal Filmów Rosyjskich
05 stycznia 2012

Od 20 do 22 stycznia zapraszamy do kina Centrum w Białogardzie na Festiwal Filmów Rosyjskich SPUTNIK NAD POLSKĄ.

Wydanie lokalne festiwalu pod hasłem SPUTNIK NAD BIAŁOGARDEM.

Wstęp na projekcje jest bezpłatny - ilość miejsc ograniczona.

 

 

 

 

 

 

 

 

Zaprezentujemy trzy znakomite filmy:

WYSPA  - 20 stycznia 2012r., godz. 16:00

Reżyseria: Paweł Łungin
Scenariusz: Dmitrij Sobolew 

Rok produkcji: 2006   

Czas trwania: 112 min

 

WYGNANIE – 21 stycznia 2012 r., godz. 16:00

Reżyseria: Andriej Zwiagincew
Scenariusz: Artiom Mielkumian, Oleg Niegi
Rok produkcji: 2007
Czas trwania: 150 min.

 

AELITA – 22 stycznia 2012 r., godz. 16:00

+ muzyka na żywo w wykonaniu Marcina Pukaluka

Gatunek: Science fiction
Reżyseria: Jakow Protazanow
Scenariusz: Fiodor Ozep, Aleksiej Tołstoj, Aleksiej Fajko
Rok produkcji: 1924
Czas trwania: 113 min.

 

przeczytaj więcej
2. Festiwal Filmów Młodego Widza WĘDRUJĄCE ALE KINO!
16 września 2011

22 i 23 września w Białogardzie w ramach 2. Festiwalu Filmów Młodego Widza WĘDRUJĄCE ALE KINO! można będzie wybrać się na bezpłatne seanse kinowe. 

W czwartek 22 września o godzinie 17 wyświetlany będzie amerykański film "DO SZPIKU KOŚCI".

Bohaterką filmu  jest 17-letnia Ree. Prowadzi nas przez niezwykły krajobraz  amerykańskich peryferii a dokładniej gór Ozark. Jej ojciec po wyjściu z więzienia za handel narkotykami znika w tajemniczych okolicznościach lecz wcześniej oddaje dom i ziemię pod zastaw więziennej kaucji. Ree wyrusza na poszukiwania ojca, aby zapobiec wyrzuceniu jej oraz matki i brata z rodzinnego domu. Dziewczyna jest zmuszona do poznania  mrocznego i surowego świata oraz żyjącej według własnego kodeksu społeczności.

 Z kolei w piątek 23 września o godzinie 17 można będzie zobaczyć rosyjski film "ITALIANIEC".

Jego bohater 6-letni Wania mieszka w zniszczonym domu dziecka gdzieś na rosyjskiej prowincji. Pewnego dnia do ośrodka, wraz z Madame, która żyje z pośrednictwa przy adopcjach, przyjeżdża włoskie małżeństwo. Spośród wielu dzieci wybierają Wanię - chłopca o ogromnych niebieskich oczach i złotych włosach. Czeka na niego szczęśliwe i bogate życie na słonecznym południu Europy. Mieszkańcy domu dziecka zaczynają nazywać go "Italianiec". Pewien przypadek sprawia jednak, że chłopiec wybiera zupełnie inną drogę. Budzą się w nim nieznane dotąd tęsknoty i marzenia, których nie pokona ani strach, ani przeciwności losu. Wania postanawia odnaleźć swoją prawdziwą matkę. Wyrusza więc w niezwykłą i pełną przygód podróż do głębi serca.

Wstęp na oba seanse dla widzów od 12 lat jest bezpłatny - ilość miejsc ograniczona.

2. Festiwal Filmów Młodego Widza WĘDRUJĄCE ALE KINO! organizowany jest przez Centrum Sztuki Dziecka w Poznaniu, Stowarzyszenie Wioski Dziecięce SOS i Centrum Kultury i Spotkań Europejskich w Białogardzie. W projekcjach i zajęciach warsztatowych wezmą udział dzieci z Białogardu, Karlina i Wioski Dziecięcej SOS w Karlinie.

 

Szczegółowy plan zamkniętych pokazów i opis festiwalu znajdą Państwo poniżej:

przeczytaj więcej
BUFET KINOWY ZAPRASZA
12 czerwca 2009

Zapraszamy do bufetu kina CENTRUM w Białogardzie.

Wielbiciele świeżego POPCORNU mogą kupić porcję małą, średnią lub DUŻĄ (4,7 l).

W ofercie mamy także CHIPSY, batony, wafelki.

W menu znajdą Państwo także napoje (Coca-Cola, Fanta, Sprite, Nestea, Burn, Cappy, woda mineralna).

BUFET KINOWY CZYNNY ZAWSZE PRZED PROJEKCJĄ.

Już teraz warto wcześniej przychodzić na film, żeby zdążyć kupić bilet i przekąski, tym bardziej, że jak w każdym szanującym się lokalu, u nas także obowiązuje zakaz wnoszenia z zewnątrz jedzenia i picia. 

ZAPRASZAMY

Wejście do kina od ul. Grunwaldzkiej.

Zniżki dla grup zorganizowanych
17 grudnia 2008

Kino Centrum ma atrakcyjną ofertę dla grup zorganizowanych - niższa cena biletu dla grup powyżej 20 osób. Dowiedz się więcej - zadzwoń 094 311 90 90 lub napisz: kino@bialogard.info 

Odpowiemy na Twoje pytania.

 

  

 

 

Zarezerwuj bilet do kina, zarezerwuj ulubione miejsce
17 grudnia 2008

Chcesz wcześniej kupić lub zarezerwować bilet na seans?

To proste :-)

Zadzwoń do nas (94 311 90 90) lub napisz: kino@bialogard.info  

Rezerwacje przyjmujemy od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00.

Przypominamy, że kasa kina Centrum czynna jest zawsze na 45 minut przed seansem. Wejście do kina od ul. Grunwaldzkiej.

mały festiwal filmowy INTEGRACJA "TY I JA"
30 grudnia 2000