[ODWOŁANE] Szkoła Tańca...Szkoła z Klasą - musical darłowskiego Studia Taneczno-Wokalnego REVOLTADE

12.04.2019

szkoła tańca odwolane2.jpg

UWAGA!

W związku z kłopotami organizacyjnymi związanymi ze strajkiem nauczycieli musical darłowskiego Studia Taneczno-Wokalnego REVOLTADE pt. "Szkoła tańca, szkoła z klasą", zaplanowany na dzień 12 kwietnia jest przeniesiony na 21 maja, na godzinę 17:00.

Tracą ważność bezpłatne wejściówki wydawane na przedstawienie kwietniowe.

Zapraszamy do rezerwacji miejsc i odbiór bezpłatnych wejściówek na nowy termin.

Tel 885 85 65 65 lub 94 311 90 90.

Przepraszamy za utrudnienia.

-----------------------------------------------

Centrum Kultury i Spotkań Europejskich w Białogardzie, Darłowski Ośrodek Kultury oraz Darłowskie Studio Taneczno-Wokalne "REVOLTADE" zapraszają na musical pt. "Szkoła Tańca... Szkoła z Klasą", który odbędzie się 12 kwietnia o godz. 17:00 w sali widowiskowej CKiSE (wejście od ul. Grunwaldzkiej).


WSTĘP WOLNY, ilość miejsc ograniczona. 
Odbiór bezpłatnych wejściówek w biurze CKiSE oraz kasie Kina Centrum. 

Musical pt. "Szkoła Tańca ...Szkoła z Klasą" jest kontynuacją pierwszego darłowskiego musicalu pt. "Szkoła Marzeń" wg. scenariusza J.Bobka ,M.Jasuwienas który powstał w Darłowskim Ośrodku Kultury dwa lata temu.
Wykonawcą koncertu jest Darłowskie Studio Taneczno-Wokalne REVOLTADE w skład którego wchodzą dzieci i młodzież w wieku od 5 do 18 lat z darłowskich przedszkoli i szkół. W musicalu wystąpi ponad 40 młodych artystów oraz gościnnie Arkadiusz Sip, dyrektor DOK Darłowo. 
W musicalu zobaczymy wspaniałą grę aktorską, taniec, śpiew oraz akrobatykę artystyczną i powietrzną, a wszystko to w barwnych kostiumach oraz oszałamiających światłach. Musical niesie bardzo pozytywne i ważne przesłanie dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Jest to przesłanie o spełnianiu marzeń, konsekwentnym zdobywaniu wiedzy i dbaniu o naszą planetę oraz o przeciwstawianiu się mowie nienawiści wobec drugiego człowieka. DSTW Revoltade pracuje w Darłowskim Ośrodku Kultury im L. Tyrmanda w Darłowie pod kierunkiem Dariusza Chimko.
 
światło i dźwięk - Rezonans Sound Jerzy Sochal 
dźwięk komputerowy - Robert Gorgol
kostiumy - Wejherowo
scenariusz - Dariusz Chimko
choreografia - Dariusz Chimko Mariusz Jasuwienas
reżyseria - Dariusz Chimko
 
© Centrum Kultury i Spotkań Europejskich w Białogardzie. Wykonanie: Strony internetowe SłupskStrony www Słupsk